Tanie latanie poza sezonem letnim

Obecnie żyjący Polacy mają możliwość zwiedzić niemalże każdy zakątek Ziemi, a co najważniejsze, nie dotyczy tojedynie majętnych mieszkańców. Od kiedy niedrogie linie lotnicze pojawiły się u nas, możemy za bezcen podróżować na terenie Europy oraz dalej. Oczywiście, aby odszukać najlepsze promocje musimy umieć ich szukać, oraz decydować się na wycieczkę w dogodnym terminie.

W zależności od kraju, który chcemy odwiedzić, inny miesiąc będzie najciekawszy w kwestii temperatury. Jednak wtenczas, ceny za nocleg czy samolot będą znacznie wyższe, bowiem najwięcej turystów wówczas przybywa. Dobrym przykładem będzie Izrael – w trakcie naszej wiosny pogoda tam jest idealna, bez deszczu i ogromnych upałów. Jeśli jednak chcesz tam się wybrać za przysłowiowy grosz, najtańsze loty znajdziesz jesienią. Co prawda podziwianie Ziemi Świętej będzie zakłócane przez deszcz, ale poza tym temperatura jest znacznie wyższa niż w Polsce. Także Barcelona, jedno z najczęściej odwiedzanych miast przez Polaków, może być niedroga. Samolotowy bilet w gorącym sezonie wakacyjnym kosztuje nawet 1000 złotych w obie strony. Cena ta jednak znacznie się zmniejsza w okresie jesiennym, kiedy to możemy się tam udać już za sto złotych. A Barcelona ma delikatniejszy klimat, także w listopadzie zobaczymy tam dużo słońca. Dodatkowo bez skwaru zwiedzanie będzie milsze. Również osoby pragnące zwiedzić USA muszą wziąć pod uwagę termin. Do Los Angeles, legendarnego miejska, warto wybrać się w styczniu, kiedy to transfer bezpośredni z Europy kosztuje mniej, niż przejazd do Nowego Jorku w czerwcu lub sierpniu. Dużo osób z naszego kraju, które pragną zobaczyć Kalifornię ochoczo wybierają ten czas, bowiem jest to okres spokojniejszy, z niewielką liczbą turystów.

neujahrswünsche geschäftlich

Jeżeli turystyka to dla ciebie znacznie więcej, niż opalanie się nad morzem, latanie poza szczytowym sezonem powinno cię zaciekawić. Gdyż znane miejsca, jak Izrael czy Barcelona, najczęściej odwiedzane są w miesiącach gorących, co znacznie zawyża cenę lotów. Zatem warto zobaczyć te miejsca w chłodniejszych okresach, kiedy to na spokojnie wszystko zwiedzimy.